მთავარი / სიახლეები / უქმეებზე გასამართი ტესტების რაზმები

უქმეებზე გასამართი ტესტების რაზმები

შაბათი, 11 ივნისი

 

ფიჯი – ტონგა 07:00 (თბილისის დროით)

 

ფიჯი: 15 სამისონი ვირივირი, 14 პატრიკ ოზბორნ, 13 ვერენიკი გონევა, 12 სერემაია ბაი, 11 ედრიუ დელაი, 10 ბენ ვოლავოლა, 9 ნემია კენატალე, 8 ნემია სოგეტა, 7 მალაკაი რავულო, 6 ნაულია დავაი, 5 ლეონე ნაკარავა, 4 ტევიტა კავუბატი, 3 ლეროი ატალიფო, 2 სუნია კოტო(კ), 1 ქემფიზი მააფუ

მარქაფა: 16 ვილიამე ვეიკოსი, 17 ოენი რავა, 18 ტანიელა კოროი, 19 სავენაკა ტაბაკანალაგი, 20 ერემასი რადროდრო, 21 ჰენრი სენიოლი, 22 სერუპეპელი ვულარიკა, 23 ბენიტო მასილევუ

 

ტონგა:15 ტევიტა ჰალაიფონუა, 14 პილა იონგი, 13 ნაფი ტუიტავაკე, 12 ვილიამი ჰაკალო,

11 ტანიელა კილიონი, 10 ლატიუმე ფოსიტა, 9 ტანე ტაკულუა, 8 სიონე კალამაფონი, 7 ჯეკ

რემ, 6 ნილი ლატუ(კ), 5 უილი კოლოოფაი, 4 დენ ფალეაფა, 3 საიონე ფალეტაუ, 2 ელვის ტაიონე, 1 ედი აჰოლელეი

მარქაფა: 16 საიონე ანგააელანგი, 17 კამა საკალია, 18 ფუსი მალიმალი, 19 ოპეტი ფონუა,

20 საიონე ტაუ, 21 უენ ნგალაუფე, 22 აოაკუკი მააფუ, 23 კალი ჰალა

—————–

 

ავსტრალია- ინგლისი 14:00

 

ავსტრალია: 15 ისრაელ ფოლაუ, 14 დეინ ჰეილეტ-პეტი, 13 ტევიტა კურიდრანი, 12 სამუ კერევი, 11 რობ ჰორნ, 10 ბერნარდ ფოლი, 9 ნიკ ფიბს, 8 დევიდ ფოქოქ, 7 მაიკლ ჰუპერ,

6 სქოთ ფარდი, 5 რობ სიმონს, 4 რორი არნოლდ, 3 გრეგ ჰოლმს, 2 სტივენ მურ(კ),

1 სკოტ სიო

მარქაფა: 16 ტატაფუ პოლოტა-ნაუ, 17 ჯეიმს სლიპერ, 18 სეკოპე კეპუ, 19 ჯეიმს ჰორვილ, 20

დინ მამ, 21 შონ მაკმეიჰონ, 22 ნიკ ფრისბი, 23 კრისტიან ლეალიიფანო

 

ინგლისი: 15 მაიკ ბრაუნ, 14 ენტონი ვოტსონ, 13 ჯონათან ჯოზეფ, 12 ლუთერ ბარელ, 11 მარლანდ იარდ, 10 ოუენ ფარელ, 9 ბენ იანგს, 8 ბილი ვუნიპოლა, 7 ჯეიმს ჰესკელ, 6 ქრის

რობშოუ, 5 ჯორჯ კრუიზ, 4 მარიო იტოჯე, 3 დენ კოულ, 2 დილან ჰარტლი(კ), 1 მაკო

ვუნიპოლა

მარქაფა: 16 ლიუკ ქოუვან-დიქი, 17 მეტ მულლან, 18 პოლ ჰილ, 19 ჯო ლანჩბერი, 20 კორტნი ლოუს, 21 დენი ქეა, 22 ჯორჯ ფორდ, 23, ჯეკ ნოუელ
—————-

სამხრეთ აფრიკა – ირლანდია 19:00

 

სამხრეთ აფრიკა: 15 ვილი ლე რუ, 14 ჯეიპი პიტერსენ, 13 ლაიონელ მაპოი, 12 დემიენ დე ალლენდე, 11 ლვაზი მვოვო, 10 პატრიკ ლემბი, 9 ფაფ დე კლერკ, 8 დუეინ ფერმიულენ,

7 სიია კოლისი, 6 ფრანსუა ლოუ, 5 ლუდ დე იახერი, 4 ებენ ეთზებეთი, 3 ფრანს მალჰერბე,

2 ედრიან სტრაუს(კ), 1 თენდაი მთავარირა

მარქაფა: 16 ბონგი მბონამბი, 17 ტრევორ ნიაკანე, 18 ჯულიენ რედელინგიუს, 19 პიტერ-სტეფ დუ ტოი, 20 უორენ უითლი, 21 რუდი ფეიჯ, 22 ელტონ ჯანტის, 23 ჯესი კრილ

 

ირლანდია: 15 ჯარედ ფეინ, 14 ენდრიუ თრიმბლ, 13 რობი ჰენშოუ, 12 ლიუკ მარშალ,

11 ქის ერლს, 10 პედი ჯექსონ, 9 ქონორ მარი, 8 ჯეიმი ჰისლიპ, 7 ჯორდი მერფი, 6 სიჯეი

სთენდერ, 5 დევინ თონერ, 4 აიან ჰენდერსონ, 3 მაიქ როსს, 2 რორი ბესთ(კ), 1,ჯექ მაქგრას

მარქაფა: 16 შონ ქრონინ, 17 ფინლი ბილჰემ, 18, ტაჯ ფერლონგ,19 ალთენ დილეინ,

20 რის რადოქ, 21 ქირან მერმიონ, 22 ია მედიგან, 23 ქრეიგ გილროი

—————–

არგენტინა – იტალია 22:45

 

არგენტინა: 15 ჟოაკინ ტუკულე, 14 სანტიაგო კორდერო, 13 მატიას მორონი, 12 ხუან მარტინ

ფერნანდეს, 11 მანუელ მონტერო, 10 ნიკოლას სანჩეს, 9 მარტინ ლანდახო, 8 ფაკუნდო ისა,

7 ტომას ლეზანა, 6 პაბლო მატერა, 5 მატიას ალემანო, 4 გუიდო პეტი, 3 ნაჰუელ ჩაპარო ტეტას, 2 აუგუსტინ კრივი(კ), 1 სანტიაგო გარსია ბოთა

მარქაფა: 16 ჟულიან მონტოია, 17 ფელიპე არეგუი, 18 ენრიკე პიერეტო, 19 ხავიერ ორტეგა დესიო, 20 მანუელ ლეგუისამონ, 21 ტომას კუბელი, 22 ჯერონიმო დე ლა ფუენტე, 23, რამირო მოიანო

 

იტალია: 15 ლიუკ მაკნილ, 14 ლეონარდო სარტო, 13 მიკელე კამპანიარო, 12 ტომაზო ბონი,

11 დევიდ ოდიეტე, 10 კარლო კანა, 9 ედუარდო გორი, 8 ენრის ვან შალკვიკ, 7 სიმონე ფავარო,

6 აბრაამ შტეინ, 5 მარკო ფუზერ, 4 ქუენტინ გელდენჰუის, 3 ლორენცო ჩიტადინი, 2 ორნელ

გეგა, 1 ანდრეა ლოვოტი

მარქაფა: 16 ოლივიერო ფაბიანი, 17 სემი პანიჩო, 18 პიეტრო ჩეჩარელი, 19 ვალერიო ბერნაბო, 20 რობერტ ბარბიერი, 21 გილერმო პალაზანი, 22 ტომაზო ალან, 23 ჯოვანბატისტა ვენდიტი
———————

კანადა – იაპონია 02:00 (12/06)

 

კანადა: 15 მეტ ევანს, 14 დენ მურ, 13 ბროკ სტელერ, 12 ნიქ ბლევინს, 11 ტეილორ პერის,

10 პეტ პერფრი, 9 გორდონ მაქრორი, 8 აარონ ქარფენთერ, 7 ლუკას რამბლ, 6 კაილ ბეილი,

5 ევან ოლმსტედ, 4 ჯეიმი ქადმორ(კ) 3 ჯეიქ ილნიცკი, 2 რეი ბარქვილ, 1 ჯასთის სირს-დურუ

მარქაფა: 16 ერიკ ჰოვარდ, 17 ტომ დოლეზელ, 18 მეტ თირნი, 19 პოლ ჩიულინი, 20 მეტ ჰითონ, 21 ალისტერ კლარკ, 22 ჯეიმი მაკენზი, 23 მოუსაქ სემსონ

 

იაპონია: 15 კოტარი მაცუშიმა, 14 მიფიპოსეტი პაეა, 13 ტიმ ბენეთს, 12 ჰარუმიჩი ტატეკავა,

11 იასუტაკა სასაკურა, 10 იუ ტამურა, 9 ფუმიაკი ტანაკა, 8 კიოსუკე ჰორი, 7 ტაიო ანდო,

6 იოშია ჰოსოდა, 5 ნაოჰირო კოტაკი, 4 კაზუჰიკო უსამი, 3 კენსუკე ჰატაკეიამა, 2 ტაკეში კიზუ, 1 კეიტა ინაგაკი

მარქაფა: 16 ფუტოში მორი, 17 მასატაკა მიკამი, 18 შინოსუკე კაკინაგა, 19 კოტარო იატაბე,

20 შოკეი კინ, 21 კაიტო შიგენო, 22 კოსეი ონო, 23 რიკია მაცუდა

 

ასევე ნახე

ალხაზაშვილი სეზონის ბოლომდე “პროვანსში”

  ბადრი ალხაზაშვილი სეზონის ბოლომდე პრო დ2-ის ბინადარ “პროვანსში” ითამაშებს. შეგახსენებთ, რომ ალხაზაშვილს კონტრაქტი “ლიონმა” …

დატოვეთ კომენტარი

თქვენი ელფოსტა არ გამოქვეყნდება. სავალდებულო ველები მონიშნულია *

twenty + five =